• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
AIMEILI

AIMEILI

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from AIMEILI from different categories. See also AIMEILI Black Friday offers for 2026 »
Filter
Soak Off UV LED gel Nail Polish - Rose Nude 022
AIMEILI Soak Off UV LED gel Nail Polish - Rose Nude 022 1-pack
£4.99
£499.00/L
2 stores
Soak Off UV LED Black Gel Nail Polish Blackpool
AIMEILI Soak Off UV LED Black Gel Nail Polish Blackpool 10ml 1-pack
£4.99
£499.00/L
2 stores
Gel Nail Polish UV LED Varnish - White
AIMEILI Gel Nail Polish UV LED Varnish - White 1-pack
£4.99
£499.00/L
2 stores
Builder Base Quick Build Gel
AIMEILI Builder Base Quick Build Gel 10ml 6-pack
£6.99
2 stores
UV & LED Soak Off Gel Polish #6-35 Builder Base 10ml
AIMEILI UV & LED Soak Off Gel Polish #6-35 Builder Base 10ml 6-pack
£9.99
2 stores
Soak Off UV LED Gel Nail Polish #064 Pillar Box Red
AIMEILI Soak Off UV LED Gel Nail Polish #064 Pillar Box Red 10ml
£4.99
£499.00/L
2 stores
Christmas Red Glitter Gel Nail Polish Shimmer Soak Off UV LED - Heart Break Red
AIMEILI Christmas Red Glitter Gel Nail Polish Shimmer Soak Off UV LED - Heart Break Red
£4.99
2 stores
Soak Off UV LED Nail Polish - Rosa Rugosa
AIMEILI Soak Off UV LED Nail Polish - Rosa Rugosa
£4.55
£455.00/L
1 store
Pink Nail Polish Soak Off UV LED Nude Gel Varnish - Cake Pop
AIMEILI Pink Nail Polish Soak Off UV LED Nude Gel Varnish - Cake Pop
£4.99
£499.00/L
1 store
Soak Off UV LED Light  Gel Nail Polish #120 Pink
AIMEILI Soak Off UV LED Light Gel Nail Polish #120 Pink 10ml
£4.99
£499.00/L
1 store
Gel Nail Polish Set Long Lasting Soak Off UV/LED - Base & Top Coat
Trending
AIMEILI Gel Nail Polish Set Long Lasting Soak Off UV/LED - Base & Top Coat
£5.99
1 store
Soak Off UV LED Gel Nail Polish Diamond Glitter Teal Blue Green
AIMEILI Soak Off UV LED Gel Nail Polish Diamond Glitter Teal Blue Green 10ml
£6.48
£648.00/L
1 store
Nail Glue for Acrylic Tips Extra Strong Nail Bond Glue
AIMEILI Nail Glue for Acrylic Tips Extra Strong Nail Bond Glue 15ml
£6.59
£439.33/L
1 store
No Wipe Top Coat and Base Coat Set 2x10ml UV Gel Lasting Manicure
AIMEILI No Wipe Top Coat and Base Coat Set 2x10ml UV Gel Lasting Manicure
£6.99
1 store
Top Coat Gel Polish Clear UV LED Soak Off Nail Art High Gloss Shiny
AIMEILI Top Coat Gel Polish Clear UV LED Soak Off Nail Art High Gloss Shiny
£7.78
1 store
7 in 1 Builder Base Strengthening Gel UV LED Clear
AIMEILI 7 in 1 Builder Base Strengthening Gel UV LED Clear
£7.78
1 store
UV & LED Soak Off Gel Polish #6-37 Builder Base 10ml
AIMEILI UV & LED Soak Off Gel Polish #6-37 Builder Base 10ml 6-pack
£9.99
1 store
Gel Nail Polish No Wipe Top Coat Base Gel
AIMEILI Gel Nail Polish No Wipe Top Coat Base Gel
£10.99
1 store
Gel Nail Polish Set Soak Off UV LED Multicolour Mix Colour Combo - Gift Kit
AIMEILI Gel Nail Polish Set Soak Off UV LED Multicolour Mix Colour Combo - Gift Kit
£14.11
£235.17/L
1 store
Soak Off UV LED Light Purple Gel Nail Polish - Lavender
AIMEILI Soak Off UV LED Light Purple Gel Nail Polish - Lavender
£14.60
£1,460.00/L
1 store
Soak Off UV LED Gel Nail Polish - Nude Soft Pink
AIMEILI Soak Off UV LED Gel Nail Polish - Nude Soft Pink
£15.82
£1,582.00/L
1 store
Soak Off UV LED Gel Nail Polish - Burgundy Plum/Dark Purple
AIMEILI Soak Off UV LED Gel Nail Polish - Burgundy Plum/Dark Purple
£16
£1,600.00/L
1 store
30 Sheets Nail Art Stickers - Colorful Butterfly Flower
AIMEILI 30 Sheets Nail Art Stickers - Colorful Butterfly Flower
£16.46
1 store
Soak Off UV LED Gel Nail Polish - Light Pink
AIMEILI Soak Off UV LED Gel Nail Polish - Light Pink
£17.04
1 store

You’ve viewed 24 out of 36 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.