• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
CLN

CLn

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from CLn from different categories. See also CLn Black Friday offers for 2026 »
Filter
Bodywash
CLn Bodywash 240ml
£29
£120.83/L
2 stores
Skin Care CLN Hair & Scalp Mask 177ml
CLn Skin Care CLN Hair & Scalp Mask 177ml
£29
2 stores
Cln Healthy Scalp Shampoo 240Ml
CLn Cln Healthy Scalp Shampoo 240Ml 240ml
£29
£120.83/L
1 store
Bodywash 89ml
CLn Bodywash 89ml
£18
1 store
Skin Care Cln Acne Cleanser
CLn Skin Care Cln Acne Cleanser 100ml
£28.50
£285.00/L
1 store
Skin Care Cln 2 In 1gentle Wash & Shampoo 240ml
CLn Skin Care Cln 2 In 1gentle Wash & Shampoo 240ml
£29
1 store
Skin Care Acne Cleanser 240ml
CLn Skin Care Acne Cleanser 240ml 240ml
£38
£158.33/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.