• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
MPM

MPM

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from MPM from different categories. See also MPM Black Friday offers for 2026 »
Filter
Antifreeze Coolant Premium Longlife 40C G13
MPM Antifreeze Coolant Premium Longlife 40C G13 Antifreeze & Car Engine Coolant
£3.69
£0.97/L
5 stores
Antifreeze Coolant 5L 5 Litre G12
MPM Antifreeze Coolant 5L 5 Litre G12 Antifreeze & Car Engine Coolant
£9.08
5 stores
5W-30 C2 Citron Peugeot Engine 1L
Trending
MPM 5W-30 C2 Citron Peugeot Engine 1L Motor Oil
£11.49
5 stores
Antifreeze Coolant 1L 1 Litre Ready Mix Blue D6210 37C
Trending
MPM Antifreeze Coolant 1L 1 Litre Ready Mix Blue D6210 37C Antifreeze & Car Engine Coolant
£4.69
5 stores
Premium Longlife G12+ Antifreeze Coolant 1L
MPM Premium Longlife G12+ Antifreeze Coolant 1L Antifreeze & Car Engine Coolant
£4.69
5 stores
86001CPC Antifreeze Coolant 1L -40°C Blue
MPM 86001CPC Antifreeze Coolant 1L -40°C Blue Antifreeze & Car Engine Coolant
£9.79
5 stores
83001C Antifreeze Coolant G11 Green 1L Ready to Use
MPM 83001C Antifreeze Coolant G11 Green 1L Ready to Use Antifreeze & Car Engine Coolant
£10.08
£10.08/L
5 stores
5W-30 C1 Mazda Jaguar Engine 1L
MPM 5W-30 C1 Mazda Jaguar Engine 1L Motor Oil
£11.99
£11.99/L
5 stores
5W-40 C3-Engine 1L
MPM 5W-40 C3-Engine 1L Motor Oil 1L
£12.99
£12.99/L
5 stores
Premium Synthetic Gearbox Oil SAE 75W GL-4 2L
MPM Premium Synthetic Gearbox Oil SAE 75W GL-4 2L Transmission Oil
£17.68
5 stores
83005 5L 5 Litre Ready Mix Blue
MPM 83005 5L 5 Litre Ready Mix Blue Antifreeze & Car Engine Coolant
£20.49
£4.10/L
5 stores
5W-30 Esp-X-Engine 1L
MPM 5W-30 Esp-X-Engine 1L Motor Oil
£20.99
5 stores
5W-30 Fuel Conserving Ford Engine 1L
MPM 5W-30 Fuel Conserving Ford Engine 1L Motor Oil
£22.49
5 stores
1L Gearbox Sae 90 Gl-4
MPM 1L Gearbox Sae 90 Gl-4 Transmission Oil
£24.08
£24.08/L
5 stores
05001EDT 0W-30
MPM 05001EDT 0W-30
£26.49
£26.49/L
5 stores
86005cbl 5L 5 Litre Ready Mix G12 Plus
MPM 86005cbl 5L 5 Litre Ready Mix G12 Plus Antifreeze & Car Engine Coolant
£26.99
£5.40/L
5 stores
Premium Longlife 86005CPC Antifreeze Coolant 5L -40°C
MPM Premium Longlife 86005CPC Antifreeze Coolant 5L -40°C Antifreeze & Car Engine Coolant
£34.72
5 stores
1L 75W90 Gl5 Premium Synthetic Limited Slip
MPM 1L 75W90 Gl5 Premium Synthetic Limited Slip Transmission Oil
£34.88
5 stores
4L Atf Fm+
MPM 4L Atf Fm+ Automatic Transmission Oil
£36.78
£9.20/L
5 stores
4L Atf Lv
MPM 4L Atf Lv Automatic Transmission Oil
£42.88
5 stores
5W-40 Premium Synthetic Engine
MPM 5W-40 Premium Synthetic Engine Motor Oil 5L
£43.99
£8.80/L
5 stores
5W30 Fuel Conserv Ford 5L
MPM 5W30 Fuel Conserv Ford 5L Motor Oil
£43.99
5 stores
0W-30 Pc-Engine 5L
MPM 0W-30 Pc-Engine 5L Motor Oil 5L
£76.99
5 stores
0W-16 At-Engine 5L
MPM 0W-16 At-Engine 5L Motor Oil 5L
£79.99
£16.00/L
5 stores

You’ve viewed 24 out of 140 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.