• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
Pay flexibly with
Fresh

Fresh

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Fresh from different categories. See also current Fresh offers and prices »
Filter
Rose & Hyaluronic Acid Deep Hydration Toner
Fresh Rose & Hyaluronic Acid Deep Hydration Toner 250ml
£26.25
£105.00/L
9+ stores
Rose Deep Hydration Oil-Infused Serum
Fresh Rose Deep Hydration Oil-Infused Serum 100ml
£46.40
£464.00/L
9 stores
Black Tea Instant Perfecting Mask 100Ml
Fresh Black Tea Instant Perfecting Mask 100Ml 100ml
£35.50
£355.00/L
9+ stores
Soy Face Cleanser
Fresh Soy Face Cleanser 150ml
£25.09
£167.27/L
9+ stores
Rose Deep Hydration Face Cream
Fresh Rose Deep Hydration Face Cream 50ml
£13.60
£272.00/L
9+ stores
Lotus AHA Gentle Resurfacing Serum
Fresh Lotus AHA Gentle Resurfacing Serum 30ml
£37.90
£1,263.33/L
9+ stores
Black Tea Firming Overnight Mask
Fresh Black Tea Firming Overnight Mask 30ml
£22
£733.33/L
8 stores
Rose & Hyaluronic Acid Deep Hydration Toner
Fresh Rose & Hyaluronic Acid Deep Hydration Toner 100ml
£20
£200.00/L
6 stores
Kombucha Antioxidant Facial Treatment Essence
Fresh Kombucha Antioxidant Facial Treatment Essence 150ml
£59.20
£394.67/L
9+ stores
Soy Face Cleanser
Fresh Soy Face Cleanser 50ml
£12
£240.00/L
6 stores
Rose Face Mask 3.3
Fresh Rose Face Mask 3.3 100ml
£32.49
£324.90/L
9+ stores
Lotus Youth Preserve Line & Texture Smoothing Day Cream oz-LYPM RENO
Fresh Lotus Youth Preserve Line & Texture Smoothing Day Cream oz-LYPM RENO 50ml
£24
£480.00/L
9+ stores
Black Tea Peptide Overnight Mask 100 ml
Fresh Black Tea Peptide Overnight Mask 100 ml 100ml
£58.06
£712.00/L
9+ stores
Sugar Tinted Lip Balm Icon
Fresh Sugar Tinted Lip Balm Icon
£13.10
9 stores
Sugar Tinted Lip Balm Berry
Fresh Sugar Tinted Lip Balm Berry
£13.60
8 stores
Umbrian Clay Pore Purifying Face Mask
Fresh Umbrian Clay Pore Purifying Face Mask 100ml
£32.90
£329.00/L
9+ stores
fresh Rose Deep Hydration Sleeping Mask 1 oz/ 30 mL
Fresh fresh Rose Deep Hydration Sleeping Mask 1 oz/ 30 mL
£27
9+ stores
Sugar Antiperspirant Deo Roll-on
-12%
Fresh Sugar Antiperspirant Deo Roll-on 75ml
£16.80
£224.00/L
9+ stores
Black Tea Advanced Age Renewal Cream
Fresh Black Tea Advanced Age Renewal Cream 50ml
£70.40
£1,408.00/L
9+ stores
Kombucha Antioxidant Facial Treatment Essence
Fresh Kombucha Antioxidant Facial Treatment Essence 250ml
£88
£352.00/L
9 stores
Rose & Hyaluronic Acid Deep Hydration Toner
Fresh Rose & Hyaluronic Acid Deep Hydration Toner 400ml
£44.80
£112.00/L
8 stores
Black Tea Advanced Age Renewal Eye Cream
Fresh Black Tea Advanced Age Renewal Eye Cream 15ml
£48
£3,200.00/L
8 stores
Soy Face Cleanser
Fresh Soy Face Cleanser 400ml
£49.60
£124.00/L
8 stores
Lily Jasmine Body Lotion
Fresh Lily Jasmine Body Lotion
£23.50
5 stores

You’ve viewed 24 out of 196 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.