• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
AMBI PUR

Ambi Pur

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Ambi Pur from different categories. See also Ambi Pur Black Friday offers for 2026 »
Filter
Febreze 3 Volution Air Freshener Plug-in Refill
-12%
Ambi Pur Febreze 3 Volution Air Freshener Plug-in Refill
£3.74
£4.25
3 stores
Air Mist Air Freshener
Ambi Pur Air Mist Air Freshener
£9.59
1 store
Car Old Spice Freshener Starter Kit 2 Piece
Ambi Pur Car Old Spice Freshener Starter Kit 2 Piece
£6.24
1 store
Car Old Spice Air Freshener 2 ml
Ambi Pur Car Old Spice Air Freshener 2 ml
£3.12
1 store
Lenor April Fresh Air Freshener 2 ml
Ambi Pur Lenor April Fresh Air Freshener 2 ml
£3.36
1 store
Morning Dew Air Freshener 2 ml
Trending
Ambi Pur Morning Dew Air Freshener 2 ml
£3.52
1 store
AmbiPur Car Flowers Spring Air Freshener 2 x 2 ml
Ambi Pur AmbiPur Car Flowers Spring Air Freshener 2 x 2 ml
£4.40
1 store
WC Active Hygienic Fresh Waters Mint Toilet Cleaner 750 ml
Ambi Pur WC Active Hygienic Fresh Waters Mint Toilet Cleaner 750 ml 750fl oz
£4.74
£6.32/L
1 store
WC Active Hygienic Fresh Rose Lily Toilet Cleaner Spray 750 ml
Ambi Pur WC Active Hygienic Fresh Rose Lily Toilet Cleaner Spray 750 ml 750fl oz
£4.74
£6.32/L
1 store
3volution Gold Orchid Refill 20 ml
Ambi Pur 3volution Gold Orchid Refill 20 ml
£4.96
1 store
3volution Spring Awakening Refill 2x20 ml
Ambi Pur 3volution Spring Awakening Refill 2x20 ml
£6.48
1 store
Toilet Liquid Rim Block Holder Refill 55 ml 3 pcs
Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block Holder Refill 55 ml 3 pcs
£8.99
1 store
Toilet Liquid Rim Block Holder Refill 55 ml 3 pcs
Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block Holder Refill 55 ml 3 pcs
£8.99
1 store
Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 55 Ml
Ambi Pur Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 55 Ml 1.9fl oz
£8.99
£163.45/L
1 store
Ambi Pur Toalettblock Fresh Mint
Ambi Pur Ambi Pur Toalettblock Fresh Mint
£11.81
1 store
3VOLUTION Electric Air Freshener 21 ml
Ambi Pur 3VOLUTION Electric Air Freshener 21 ml
£11.97
1 store
Car Dashboard Freshener Gel
Ambi Pur Car Dashboard Freshener Gel
£15.20
1 store
7.5 Ml Exotic Aerosol Jasmine Car Air Freshener Starter Kit
Ambi Pur 7.5 Ml Exotic Aerosol Jasmine Car Air Freshener Starter Kit
£15.84
£0.56/L
1 store
Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 55 Ml Lemon Mandarin
Ambi Pur Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 55 Ml Lemon Mandarin
£15.99
1 store
Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 6 Pcs 55 Ml
Ambi Pur Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 6 Pcs 55 Ml
£15.99
1 store
Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 6 Pcs 55 Ml
Ambi Pur Ambi Pur Toilet Liquid Rim Block 6 Pcs 55 Ml
£15.99
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.