• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
FLOSLEK

Floslek

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Floslek from different categories. See also Floslek Black Friday offers for 2026 »
Filter
FLOS EYES Cream skylight/vitamin C&amp
Floslek FLOS EYES Cream skylight/vitamin C&amp 15ml
£2.60
£173.33/L
3 stores
Laboratorium Prebiotic Lip Care protective lip balm
Floslek Laboratorium Prebiotic Lip Care protective lip balm
£1.90
2 stores
Pharma Multivit Care Arnica moisturising cream with
Floslek Pharma Multivit Care Arnica moisturising cream with 50.3ml
£2.90
£57.68/L
2 stores
Laboratorium Hand & Lip Duo Care Set
Floslek Laboratorium Hand & Lip Duo Care Set
£4.50
2 stores
Winter Care Krem Zimowy Do Rąk Paznokci 50ml
Floslek Winter Care Krem Zimowy Do Rąk Paznokci 50ml 50ml
£5
£100.00/L
2 stores
DermoExpert Acid Peel Brightening Night Treatment 30 ml
Floslek DermoExpert Acid Peel Brightening Night Treatment 30 ml 30ml
£5.10
£170.00/L
2 stores
Laboratorium Beta Carotene nourishing oil serum with firming
Floslek Laboratorium Beta Carotene nourishing oil serum with firming 30ml
£5.90
£196.67/L
2 stores
Cica Care Calming Regenerating Balm 60 ml
-20%
Floslek Cica Care Calming Regenerating Balm 60 ml 60ml
£7.10
£118.33/L
2 stores
FLOSLEK Gommage Skin Peeling Exfoliating with AHA Acids 125
Floslek FLOSLEK Gommage Skin Peeling Exfoliating with AHA Acids 125
£10.40
2 stores
Revive Lashes Serum stimulating eyelash growth 5ml
Floslek Revive Lashes Serum stimulating eyelash growth 5ml
£17
£3,400.00/L
2 stores
Gentle On Soothing Cream 50 ml
-10%
Floslek Gentle On Soothing Cream 50 ml 50ml
£22.95
£459.00/L
2 stores
Laboratorium Prebiotic Lip Care lip balm with regenerative
Floslek Laboratorium Prebiotic Lip Care lip balm with regenerative
£2
1 store
Laboratorium Eye Care eye gel with eyebright aloe vera
Trending
Floslek Laboratorium Eye Care eye gel with eyebright aloe vera
£4
£14.11/kg
1 store
Pharma Eye Care Gel with Eyebright and Chamomile
Floslek Pharma Eye Care Gel with Eyebright and Chamomile
£4.10
1 store
FlosLek Pharma Anti Acne mattifying cream for skin
Floslek FlosLek Pharma Anti Acne mattifying cream for skin 50ml
£4.30
£86.00/L
1 store
Laboratory Nudish Sugar Lip Scrub 14 g
Floslek Laboratory Nudish Sugar Lip Scrub 14 g
£4.60
1 store
Vege Lip Care Pure Lip Balm 10 g
Floslek Vege Lip Care Pure Lip Balm 10 g
£5
1 store
Laboratorium ŻELOVE Aloe Gift Set with Aloe Vera
Floslek Laboratorium ŻELOVE Aloe Gift Set with Aloe Vera
£5
1 store
Flosmen 3-in-1 Shower Gel 225 ml
Floslek Flosmen 3-in-1 Shower Gel 225 ml 225ml
£5.20
£23.11/L
1 store
Laboratory Off-White Sugar Scrub for Lips 14 g
Floslek Laboratory Off-White Sugar Scrub for Lips 14 g
£5.30
1 store
Pharpa Eyelid Under Eye Serum 15 ml
Floslek Pharpa Eyelid Under Eye Serum 15 ml 14.8ml
£5.50
£371.87/L
1 store
Laboratory Frambo Lip Butter 10 g Pink
Floslek Laboratory Frambo Lip Butter 10 g Pink
£5.60
1 store
Laboratory Oksikoko Lip Butter 10 g
Floslek Laboratory Oksikoko Lip Butter 10 g
£5.60
1 store
Eyelid And Under-Eye Serum 15 Ml
Floslek Eyelid And Under-Eye Serum 15 Ml 15ml
£5.60
£373.33/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 62 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.