• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
SO

SO

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from SO from different categories. See also SO Black Friday offers for 2026 »
Filter
Strawberry Kisses Fragrance Mist 150ml
SO Strawberry Kisses Fragrance Mist 150ml 150ml
£4.29
£28.60/L
7 stores
Pistachio Caramel Body Mist
SO Pistachio Caramel Body Mist 100ml
£3
£30.00/L
3 stores
Mini Mist Set 4x 50ml
SO Mini Mist Set 4x 50ml 50ml
£5.99
1 store
Mini Body Mist Set of 4 4 x 50ml
SO Mini Body Mist Set of 4 4 x 50ml
£4.99
3 stores
Eau de Parfum Midnight Magic 50 ml
SO Eau de Parfum Midnight Magic 50 ml 50.3ml
£7.99
£158.91/L
3 stores
Summer Escapes Mini Body Mist Set 4 Pack
SO Summer Escapes Mini Body Mist Set 4 Pack
£6.99
2 stores
Bossa Nova Copacabana Sunset Spray Corpo 150 Ml
SO Bossa Nova Copacabana Sunset Spray Corpo 150 Ml 150ml
£6.99
£46.60/L
2 stores
Mini Discovery Perfume Set 12 x 5ml
Trending
SO Mini Discovery Perfume Set 12 x 5ml
£11.99
1 store
So Body Fragrance Spray 4x Gift Set
Trending
SO So Body Fragrance Spray 4x Gift Set 50ml
£5.99
£119.80/L
2 stores
Body Mist Fresh Floral, Cherry Blossom, Pink Grapefruit (Pack of 3)
SO Body Mist Fresh Floral, Cherry Blossom, Pink Grapefruit (Pack of 3)
£7.99
2 stores
Escapes Bali Breeze Body Mist Fragrance
SO Escapes Bali Breeze Body Mist Fragrance
£10.99
2 stores
Summer Escapes Ibiza Dreams, Bali Breeze, Mallorca Love Body
SO Summer Escapes Ibiza Dreams, Bali Breeze, Mallorca Love Body 200ml
£10.99
£54.95/L
2 stores
Summer Escapes Tropical Essentials Womens Body Mist Butter Gift Set 3 pcs
SO Summer Escapes Tropical Essentials Womens Body Mist Butter Gift Set 3 pcs
£17.99
2 stores
Delish Iced Vanilla Latte Body Mist
SO Delish Iced Vanilla Latte Body Mist 150ml
£4.99
£33.27/L
1 store
Delish Mini Mist Set
SO Delish Mini Mist Set
£5.99
2 stores
Fresh Floral Body Mist
SO Fresh Floral Body Mist 50ml
£2.32
£46.40/L
1 store
Nights Body Mist
SO Nights Body Mist 200ml
£3.49
£17.45/L
1 store
Cherry Blossom Body Mist
SO Cherry Blossom Body Mist 100ml
£3.99
£39.90/L
1 store
Peach Boba Pop Delish
SO Peach Boba Pop Delish 150ml
£4.99
£33.27/L
1 store
Coconut Cloud Delish
SO Coconut Cloud Delish 150ml
£4.99
£33.27/L
1 store
Vanilla Latte SOLD. Delish
SO Vanilla Latte SOLD. Delish 150ml
£4.99
£33.27/L
1 store
Mini Body Fragrance 4x50ml Gift Set of 4
SO Mini Body Fragrance 4x50ml Gift Set of 4
£4.99
1 store
Luscious Four Body Mist Gift Set 4x100ml
SO Luscious Four Body Mist Gift Set 4x100ml
£5
1 store
White Blossom Body Mist
SO White Blossom Body Mist 200ml
£5
£25.00/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 49 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.