• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
Pay flexibly with
Partylite

Partylite

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Partylite from different categories. See also Partylite Black Friday offers for 2026 »
Filter
Fig Fatale Black
Partylite Fig Fatale Black Scented Candle
£25.95
1 store
Calm Fragrance Oil 10ml
Partylite Calm Fragrance Oil 10ml
£9.95
£995.00/L
1 store
Mood Collection Renewed Fragrance Oil 10ml
Partylite Mood Collection Renewed Fragrance Oil 10ml
£9.95
£995.00/L
1 store
Happy Perfume Oil
Partylite Happy Perfume Oil 10ml
£9.95
£995.00/L
1 store
Honeydew Universal Blue
Partylite Honeydew Universal Blue Scented Candle 12pcs
£10.95
1 store
Iced Snowberries Scent Plus Heart White
Partylite Iced Snowberries Scent Plus Heart White Wax Melt
£11.45
1 store
Sea Salt & Sage Scent Plus Heart Blue
Partylite Sea Salt & Sage Scent Plus Heart Blue Wax Melt
£11.45
1 store
Tamboti Woods Scent Plus Brown
Partylite Tamboti Woods Scent Plus Brown Wax Melt
£11.45
1 store
Mulberry Scent Plus Heart Purple
Partylite Mulberry Scent Plus Heart Purple Wax Melt
£11.45
1 store
Passionate Smart Home Plug-In 10ml Refill
Partylite Passionate Smart Home Plug-In 10ml Refill
£11.50
£1,150.00/L
1 store
Happy Smart Home Plug Refill
Partylite Happy Smart Home Plug Refill 10ml
£11.50
£1,150.00/L
1 store
Mysterious Smart Home Plug-In Fragrance Oil Refill
Partylite Mysterious Smart Home Plug-In Fragrance Oil Refill
£11.50
£1,150.00/L
1 store
Iced Snowberries Large Tealights White
Partylite Iced Snowberries Large Tealights White Scented Candle
£11.75
1 store
GloLite Fig Fatale  White
Partylite GloLite Fig Fatale White Scented Candle 4pcs
£11.75
1 store
GloLite Mulberry White
Partylite GloLite Mulberry White Scented Candle 4pcs
£11.75
1 store
Passionate Room Spray
Partylite Passionate Room Spray
£11.95
1 store
Mysterious Room Spray
Partylite Mysterious Room Spray
£11.95
1 store
Happy Room Spray
Partylite Happy Room Spray
£11.95
1 store
Renewed Room Spray
Partylite Renewed Room Spray
£11.95
1 store
Mood Multicolor
Partylite Mood Multicolor Scented Candle 12pcs
£12.35
1 store
Candle Wick Snipper Chrome
Partylite Candle Wick Snipper Chrome Candlestick, Candle & Home Fragrance
£15.95
1 store
Classic Snuffer Chrome
Partylite Classic Snuffer Chrome Candlestick, Candle & Home Fragrance
£15.95
1 store
Mysterious Ombre Black
Partylite Mysterious Ombre Black Scented Candle
£16.16
1 store
Renewed Ombre Jar Green
Partylite Renewed Ombre Jar Green Scented Candle
£17.95
1 store

You’ve viewed 24 out of 37 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.