• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
EL:KISS

El:Kiss

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from El:Kiss from different categories. See also El:Kiss Black Friday offers for 2026 »
Filter
El Kiss Roll On Perfume Egyptian Musk Eau de Parfum 12mL
El:Kiss El Kiss Roll On Perfume Egyptian Musk Eau de Parfum 12mL
£18.81
£1,567.50/L
1 store
Hair Perfume Body Mist Coconut Caramel 30mL
El:Kiss Hair Perfume Body Mist Coconut Caramel 30mL 30ml
£20.15
£671.67/L
1 store
19 Joy EdP Roll-On Perfume Oil
El:Kiss 19 Joy EdP Roll-On Perfume Oil 12ml
£26.21
£2,184.17/L
1 store
Hair Perfume Body Mist Blooming Bouquet 30mL
El:Kiss Hair Perfume Body Mist Blooming Bouquet 30mL 30ml
£27.55
£918.33/L
1 store
Fig Tonkin Bean EdP Roll-On Perfume Oil
El:Kiss Fig Tonkin Bean EdP Roll-On Perfume Oil 120ml
£28.91
£240.92/L
1 store
Roll On Perfume Jasmine Tuberose Inspired 12 mL
El:Kiss Roll On Perfume Jasmine Tuberose Inspired 12 mL 12ml
£28.91
£2,409.17/L
1 store
Roll On Perfume Gorgeous Jasmine Inspired 12mL
El:Kiss Roll On Perfume Gorgeous Jasmine Inspired 12mL
£28.91
1 store
Roll On Perfume Jasmine Musk 12mL
El:Kiss Roll On Perfume Jasmine Musk 12mL 40ml
£28.91
£722.75/L
1 store
Roll On Perfume Red Roses Eau de Parfum 12 mL
El:Kiss Roll On Perfume Red Roses Eau de Parfum 12 mL
£28.91
£2,409.17/L
1 store
Roll On Perfume Jasmine Ylang 12mL
El:Kiss Roll On Perfume Jasmine Ylang 12mL
£28.91
1 store
Blooming Bouquet Roll-On Perfume Oil EdP
El:Kiss Blooming Bouquet Roll-On Perfume Oil EdP 12ml
£28.91
£2,409.17/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.