• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
PENDORA

Pendora

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Pendora from different categories. See also Pendora Black Friday offers for 2026 »
Filter
Bachelor Homme Sport Perfume EDP
Pendora Bachelor Homme Sport Perfume EDP 100ml
£16.99
£180.70/L
2 stores
Megaron Perfume 100ml EDP Pendora Scents
Pendora Megaron Perfume 100ml EDP Pendora Scents
£16.99
2 stores
Clasico De Profondo EDP Scents
Pendora Clasico De Profondo EDP Scents 100ml
£16.99
£169.90/L
1 store
Noir D'Arabie Perfume EDP Scents
Pendora Noir D'Arabie Perfume EDP Scents 100ml
£18.99
£189.90/L
1 store
Scents Tizi Collection Klick Eau De Parfum 100 ml
Pendora Scents Tizi Collection Klick Eau De Parfum 100 ml 100ml
£19.17
£191.70/L
1 store
Scents Cool Girl Eau de Parfum 100 ml
Pendora Scents Cool Girl Eau de Parfum 100 ml 100ml
£19.17
£191.70/L
1 store
Scents La Vita è Bella Eau de Parfum 100 ml
Pendora Scents La Vita è Bella Eau de Parfum 100 ml
£19.17
1 store
Pendora Scents Indulge EDP 100ml
Pendora Pendora Scents Indulge EDP 100ml 100ml
£19.17
£191.70/L
1 store
Pandora Scents Solitude Eau de Parfum 100 ml
Pendora Pandora Scents Solitude Eau de Parfum 100 ml 100ml
£19.17
£191.70/L
1 store
Rouge Eau de Parfum
Pendora Rouge Eau de Parfum 100ml
£19.17
£191.70/L
1 store
Veteran Oud EDP
Pendora Veteran Oud EDP 100ml
£20.03
£200.30/L
1 store
Nectarine Haze EdP
Pendora Nectarine Haze EdP 100ml
£20.42
£204.20/L
1 store
Scents Poppy Pulse EDP 100ml
Pendora Scents Poppy Pulse EDP 100ml 100ml
£20.42
£204.20/L
1 store
Pendora Scents Blackberry Wish Eau De Parfum
Pendora Pendora Scents Blackberry Wish Eau De Parfum 100ml
£20.42
£204.20/L
1 store
Paris Corner Charuto Mysterious Tobacco
Pendora Paris Corner Charuto Mysterious Tobacco 100ml
£31.67
£316.70/L
1 store
Scents Allusion Eau De Sport 100 Ml
Pendora Scents Allusion Eau De Sport 100 Ml 100ml
£33.43
£334.30/L
1 store
Camaro Homme Intense Perfume EDP
Trending
Pendora Camaro Homme Intense Perfume EDP 100ml
£14.99
£149.90/L
1 store
Charuto Tobacco Vanille Perfume EDP
Pendora Charuto Tobacco Vanille Perfume EDP 100ml
£16.99
£169.90/L
1 store
Bombinate EDP Pendora Scents
Pendora Bombinate EDP Pendora Scents 100ml
£16.99
£169.90/L
1 store
Charuto Mysterious Tobacco Perfume EDP
Pendora Charuto Mysterious Tobacco Perfume EDP 100ml
£16.99
£169.90/L
1 store
Roses Vanilla Perfume EDP Scents
Pendora Roses Vanilla Perfume EDP Scents 100ml
£16.99
£169.90/L
1 store
Nuit De Passion EDP Scents
Pendora Nuit De Passion EDP Scents 100ml
£16.99
£169.90/L
1 store
Oud Imperious Perfume EDP Scents
Pendora Oud Imperious Perfume EDP Scents 100ml
£16.99
£169.90/L
1 store

You’ve viewed 23 out of 36 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.