• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
HQC

HQC

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from HQC from different categories. See also current HQC offers and prices »
Filter
Terracotta Smooth Masonry 30+ Colours
HQC Terracotta Smooth Masonry 30+ Colours Wall Paint 1L
£24.90
£24.90/L
4 stores
Smooth Masonry Paint Racing Green
HQC Smooth Masonry Paint Racing Green Wall Paint 1L
£24.95
£24.95/L
3 stores
Masonry Touch Up White
HQC Masonry Touch Up White Anti-corrosion Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
3 stores
Vinyl Matt Emulsion Sage Green
HQC Vinyl Matt Emulsion Sage Green Wall Paint 5L
£59.95
£11.99/L
3 stores
HQC Barn Paint 5L Sage Green
HQC HQC Barn Paint 5L Sage Green Wood Paint 5L
£54.95
£10.99/L
5 stores
Fence and Garden Shed Paint Sage Green
HQC Fence and Garden Shed Paint Sage Green Wood Paint 5L
£54.95
£10.99/L
5 stores
HQC Weather Shield Smooth Masonry Paint 5L in 30+ Colours
HQC HQC Weather Shield Smooth Masonry Paint 5L in 30+ Colours Concrete Paint, Wall Paint 5L
£54.95
£10.99/L
5 stores
Weather Shield Light Grey Smooth Masonry Paint 1L in 30 Colours
HQC Weather Shield Light Grey Smooth Masonry Paint 1L in 30 Colours
£24.90
4 stores
Weather Shield Dove Grey Masonry Paint Storm Proof
HQC Weather Shield Dove Grey Masonry Paint Storm Proof 1L
£24.90
£24.90/L
4 stores
Weather Shield Sandstone Masonry 30 Plus Colours
HQC Weather Shield Sandstone Masonry 30 Plus Colours Wall Paint 1L
£24.90
£24.90/L
4 stores
Masonry Touch Up Paint Leaf Brown
HQC Masonry Touch Up Paint Leaf Brown 1L
£24.95
£24.95/L
4 stores
Blackboard Chalkboard Sandstone 1L
HQC Blackboard Chalkboard Sandstone 1L Wall Paint
£24.95
4 stores
Vinyl Matt Emulsion Light Yellow
HQC Vinyl Matt Emulsion Light Yellow Wall Paint 1L
£24.95
£24.95/L
4 stores
Vinyl Matt Emulsion White
HQC Vinyl Matt Emulsion White Wall Paint, Ceiling Paint 1L
£24.95
£24.95/L
4 stores
Weather Shield Marina Blue Masonry Paint 1L
HQC Weather Shield Marina Blue Masonry Paint 1L Wall Paint 1L
£24.95
£24.95/L
4 stores
Kitchen Bathroom Paint 1L Magnolia
HQC Kitchen Bathroom Paint 1L Magnolia Wall Paint 1L
£24.95
£24.95/L
4 stores
Hqc Fence Paint Frosted Silver Matt Smooth Emulsion Garden Paint 1 L - One Size
Trending
HQC Hqc Fence Paint Frosted Silver Matt Smooth Emulsion Garden Paint 1 L - One Size
£24.95
4 stores
Vinyl Matt Emulsion Sage Green
HQC Vinyl Matt Emulsion Sage Green Wall Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
4 stores
Durable Kitchen Matt Dove Grey
HQC Durable Kitchen Matt Dove Grey Wall Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
4 stores
Kitchen Bathroom Mould Resistant
HQC Kitchen Bathroom Mould Resistant Wall Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
4 stores
Weatherproof Smooth Masonry Paint White
HQC Weatherproof Smooth Masonry Paint White 2.5L
£49.95
£19.98/L
4 stores
Anti Mould Mint Green 2.5L
HQC Anti Mould Mint Green 2.5L Wall Paint
£49.95
£5.27/L
4 stores
Durable Kitchen Matt Light Grey
HQC Durable Kitchen Matt Light Grey Wall Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
4 stores
Blackboard Chalkboard 2.5L Beige
HQC Blackboard Chalkboard 2.5L Beige Wall Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
4 stores

You’ve viewed 24 out of 1158 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.