• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
at checkout
Clinique

Clinique

Simply select
at checkout
Here we have gathered all products from Clinique from different categories. See also Clinique Black Friday offers for 2026 »
Filter
Aromatics Elixir EdP
Clinique Aromatics Elixir EdP 100ml
£36.01
£360.10/L
9+ stores
Happy EdP
Clinique Happy EdP 100ml
£23.80
£238.00/L
9+ stores
Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 30ml
£13.76
£458.67/L
9+ stores
Liquid Facial Soap Oily Skin
Clinique Liquid Facial Soap Oily Skin 200ml
£15.44
£77.20/L
9+ stores
Take The Day Off Cleansing Balm
Clinique Take The Day Off Cleansing Balm 125ml
£19.50
£156.00/L
9+ stores
Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
50+
50+ watching
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 50ml
£22.79
£455.80/L
9+ stores
All About Eyes
Clinique All About Eyes 30ml
£37.31
£1,243.67/L
9 stores
Dramatically Different Moisturizing Lotion+
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+ 125ml
£17.07
£136.56/L
9+ stores
Almost Lipstick Black Honey
Clinique Almost Lipstick Black Honey
£7.36
9+ stores
Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator
-31%
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 125ml
£19.19
£153.52/L
9+ stores
Happy for Men Cologne EdT
Clinique Happy for Men Cologne EdT 100ml
£22.26
£222.60/L
9+ stores
All About Eyes
Clinique All About Eyes 15ml
£17.99
£1,199.33/L
9+ stores
For Men Moisturizing Lotion
Clinique For Men Moisturizing Lotion 100ml
£22.70
£227.00/L
9+ stores
For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
Clinique For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator 50ml
£23.09
£461.80/L
9+ stores
All About Eyes Rich
Clinique All About Eyes Rich 15ml
£21
£1,400.00/L
9+ stores
Moisture Surge Overnight Mask
Clinique Moisture Surge Overnight Mask 100ml
£24.40
£244.00/L
9+ stores
Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator 75ml
£27.71
£369.47/L
9+ stores
Aromatics Elixir Body Smoother
Clinique Aromatics Elixir Body Smoother 200ml
£20.74
£103.70/L
9+ stores
Aromatics Elixir EdP
Clinique Aromatics Elixir EdP 25ml
£23.95
£1,018.80/L
9+ stores
For Men Anti-Age Moisturiser
-12%
Clinique For Men Anti-Age Moisturiser 100ml
£29.52
£295.20/L
9+ stores
Happy Heart EdP
Clinique Happy Heart EdP 100ml
£20.95
£209.50/L
9+ stores
Smart Clinical Repair SPF30
Clinique Smart Clinical Repair SPF30 50ml
£51.75
£1,035.00/L
9+ stores
Aromatics Elixir EdP
Clinique Aromatics Elixir EdP 45ml
£25
£555.56/L
9+ stores
Lash Power Mascara Duo
Clinique Lash Power Mascara Duo
£16.28
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 1786 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.