• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
RUF

Ruf

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Ruf from different categories. See also Ruf Black Friday offers for 2026 »
Filter
Taboo Equivoque For Them Strong Sexual Pheromone
Ruf Taboo Equivoque For Them Strong Sexual Pheromone 50ml
£6.70
£134.00/L
3 stores
Taboo Epicurien EdT
Ruf Taboo Epicurien EdT 50ml
£9
£180.00/L
3 stores
Taboo Espiegle Perfume For Women
Ruf Taboo Espiegle Perfume For Women 50ml
£11.40
£228.00/L
2 stores
Taboo Tentation For Her
Ruf Taboo Tentation For Her 50ml
£11.80
£236.00/L
2 stores
Taboo Pheromone Libertin Sensual Fragrance for Men
-24%
Ruf Taboo Pheromone Libertin Sensual Fragrance for Men 50ml
£12.10
£242.00/L
2 stores
Taboo Frivole EdT
Ruf Taboo Frivole EdT 50ml
£12.50
£250.00/L
2 stores
Smak EdT
Ruf Smak EdT 50ml
£12.99
£259.80/L
1 store
Top Musk Eau de Toilette for Men
-23%
Ruf Top Musk Eau de Toilette for Men 75ml
£13.79
£183.87/L
1 store
SMAK For Men
Ruf SMAK For Men 50ml
£13.99
£279.80/L
1 store
Smak Pheromones Perfume
Ruf Smak Pheromones Perfume 50ml
£14.99
£299.80/L
1 store
Taboo Pheromone Frivole Sensual
Ruf Taboo Pheromone Frivole Sensual 50ml
£15.99
£319.80/L
1 store
Taboo Libertin Male Pheromones Perfume
Ruf Taboo Libertin Male Pheromones Perfume 50ml
£15.99
£319.80/L
1 store
Taboo Tentation Perfume
Ruf Taboo Tentation Perfume 50ml
£16.99
£339.80/L
1 store
Hypno Love Eau de Parfum
Ruf Hypno Love Eau de Parfum 50ml
£22.99
£459.80/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.