Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Motorola ThinkPhone 25 256GB is £280.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Motorola ThinkPhone 25 256GB |
| Brand | Motorola |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| Screen Size | 6.36 " |
| IP-Class | IP68 |
| Senior Phone | No |
| Material (body) | Plastic, Glass |
| Release Year | 2024 |
| Android Version | Android 14 |
| Operating System | Android |
Communication | |
| 4G | Yes |
| Hybrid Dual SIM Slot | No |
| GPS | Yes |
| 5G Frequency | Sub-6 GHz |
| SIM Card | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Yes |
| Dual SIM Card Slots | Yes |
Camera | |
| No. of Front Cameras | 1 |
| No. of Back Cameras | 3 |
| Optical Image Stabilization (OIS) | Yes |
| Video Resolution (max) | 4K |
| Built-In Camera | Yes |
| Camera Resolution | 50.0 MP |
| Frames Per Second (max) | 240fps |
| Camera Resolution (front) | 32.0 MP |
| Flash/Light | Yes |
| Front Camera | Yes |
Connections | |
| Connections | USB-C |
| Memory Card Reader | No |
Memory | |
| RAM | 8 GB |
Features | |
|---|---|
| Foldable | No |
| Shock Resistant | No |
| Features | FM Radio, Stereo Speakers |
| Water Resistant | Yes |
| Built-In Sensors | Proximity Scanner, Gyroscope/Accelerometer, Fingerprint Reader |
Display | |
| Touchscreen | Yes |
| Secondary Screen | No |
| Screen Type | OLED |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Pixel Density (PPI) | 462 |
Storage | |
| Internal Memory Size | 256GB |
Processor | |
| Processor Cores | Octa Core |
| Processor Speed | 2.5 GHz |
Wireless | |
| NFC | Yes |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth Version | 5.4 |
Power Source | |
| Exchangeable Battery | No |
| Battery Capacity | 4310 mAh |
| Fast Charging | Yes |
| Wireless Charging | Yes |
Measures | |
| Weight | 171.0 g |
| Height | 154.1 mm |
| Width | 71.2 mm |
| Depth | 8.1 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-12-05 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .