Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Pickleball Paddle
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Wilson Juice Energy Pickleball Paddle is £54.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Wilson Juice Energy Pickleball Paddle |
| Brand | Wilson |
| Type | Pickleball Paddles |
Product Properties | |
| Paddle Shape | Widebody |
Material | |
| Core Material | Polymer |
| Face Material | Fiberglass |
Size | |
|---|---|
| Grip Size | 4 1/4" |
Measures | |
| Length | 38.7 cm |
| Width | 21.0 cm |
| Weight | 227.0 g |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-24 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .