Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Inter-Tech AS-42HA is £154.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Inter-Tech AS-42HA |
| Brand | Inter-Tech |
Product Properties | |
| Temperature (min) | 0.0 °C |
| Video Resolution (max) | 1920 x 1440 |
| Colour | Black |
| Temperature (max) | 40.0 °C |
| Form Factor | Desk Mounted |
Measures | |
| Width | 20.1 cm |
| Depth | 11.0 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Weight | 920.0 g |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-30 |
Connections | |
|---|---|
| USB-A | Yes |
| No. of USB-A | 3 pcs |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | No |
| Microphone Port (3.5mm) | Yes |
| USB-B Ports | 4 |
| Headphone Port (3.5mm) | Yes |
| No. of USB (total) | 7 pcs |
| USB-C | No |
| USB Version | 2.0 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .