Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

100W, Serrated Blade, Finger Protection, Cable Storage, Rubber Feet, Collapsible, Adjustable Slice Thickness, Stainless Steel Blade
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Emerio MS-125000.1 is £50.23. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Emerio MS-125000.1 |
| Brand | Emerio |
Product Properties | |
| Features | Stainless Steel Blade, Finger Protection, Cable Storage, Collapsible, Serrated Blade, Adjustable Slice Thickness, Rubber Feet |
| Material | Plastic, Stainless Steel |
| Colour | Black |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-04-03 |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | AC Mains |
| Power | 100 W |
Measures | |
| Weight | 1.4 kg |
| Length | 33.0 cm |
| Height | 25.0 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .