Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for HSM Shredstar X6 Pro Micro Cut Shredder is £182.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | HSM Shredstar X6 Pro Micro Cut Shredder |
| Brand | HSM |
Product Properties | |
| Security Level | P-5 (micro-cut) |
| Sheets per Intake | 6 |
| Capacity | 20.06 L |
| Colour | Silver, Black, White |
Measures | |
|---|---|
| Width | 34.5 cm |
| Weight | 6.3 kg |
| Height | 44.5 cm |
| Depth | 24.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-05-14 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .