Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Vitrokitchen CB5535BBE is £524.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Vitrokitchen CB5535BBE |
| Brand | Vitrokitchen |
| Type | Gas Cookers |
Measures | |
| Width | 62.0 cm |
| Standard Width | 60cm |
| Depth | 90.0 cm |
| Height (max) | 94.0 cm |
| Weight | 46.68 kg |
Product Properties | |
|---|---|
| Placement | Freestanding |
| Oven Heating | Gas Oven |
| No of Burners | 3 Burners |
| Number of Ovens | One Oven |
| Colour | White |
| Control Type | Push Button |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-08-19 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .