Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Steba KB M 19 Black, Silver is £139.85. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Steba KB M 19 Black, Silver |
| Brand | Steba |
Product Properties | |
| Oven Type | Built in Ovens, Mini Oven |
| No. of Ovens | Single |
| Colour | Silver, Black |
| Oven Volume | 19.0 L |
| Fuel Type | Electricity |
Features | |
| Voice Control | No |
Design | |
| Door Opening | Downward |
| Features | Timer, Digital Display, Fan Assisted, Grill Setting |
Power Supply | |
|---|---|
| Total power | 1400 W |
Power Source | |
| Voltage | 230.0 V |
Measures | |
| Width | 45.0 cm |
| Depth | 37.0 cm |
| Height | 31.0 cm |
| Standard Width | 60 cm, 45 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-02-17 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .