Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Haeger Top Disc is £34.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Haeger Top Disc |
| Brand | Haeger |
| Type | Freestanding Hobs |
Product Properties | |
| Freestanding Hobs | Cooking Plate |
| Number of Burners / Zones | 1 |
| Control Type | Rotary Knob |
| Control Location | Front |
| Power Levels | 5 |
| Colour | Silver, Stainless Steel |
Wireless | |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
Power Source | |
| Power | 1500 W |
Measures | |
| Width | 25.0 cm |
| Standard Width | 30 cm |
| Depth | 26.5 cm |
| Height | 8.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-10-07 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .