Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Induktionskochfeld, 60 cm
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for AEG IKB64431XB Induction Cooktop is £580.46. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | AEG IKB64431XB Induction Cooktop |
| Brand | AEG |
| Type | Built in Hobs |
Product Properties | |
| Control Location | Front |
| Built in Hobs | Induction Hob |
| Colour | Black |
Power Supply | |
| Energy Class | A |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
Power Source | |
| Power | 7350 W |
| Voltage | 220.0 V |
Measures | |
| Standard Width | 60 cm |
Features | |
|---|---|
| Child Lock | Yes |
| With Extractor | No |
| Auto switch Off | Yes |
| Boost Function | Yes |
| Timer | Yes |
| Hob2Hood Connection | Yes |
| Keep Warm Function | Yes |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-10-16 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .