Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Induction Hob, 80 cm
Lowest price for Balay 3EB985LH Induction Hot Plate is £529.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Balay 3EB985LH Induction Hot Plate |
| Brand | Balay |
| Type | Built in Hobs |
Power Source | |
| Power | 7400 W |
Measures | |
| Width | 80.0 cm |
| Standard Width | 80 cm |
Product Properties | |
|---|---|
| Control Type | TouchSlider |
| Control Location | Front |
| Built in Hobs | Induction Hob |
| Colour | White, Black |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-12-30 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .