Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Smeg PX375L is £619.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Smeg PX375L |
| Brand | Smeg |
| Type | Built in Hobs |
Product Properties | |
| Number of Burners / Zones | 5 |
| Control Location | Front |
| Built in Hobs | Gas Hob |
| Colour | Silver, Stainless Steel, Black, Brown |
Power Source | |
| Voltage | 220.0 V |
Features | |
|---|---|
| With Extractor | No |
| Auto switch Off | Yes |
Measures | |
| Width | 73.0 cm |
| Standard Width | 75 cm |
| Depth | 51.0 cm |
| Height | 4.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-04-24 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .