Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

*Pay in 24 installments with Klarna, APR 21.90%: Borrowing more than you can afford, or paying late, may make it harder to get credit in the future. Credit subject to status. 18+. UK residents only. A downpayment of 10% or higher may be required. Klarna Financing has a representative 21.9% APR (fixed). Representative example: 21.9% APR representative based on a loan amount of £1200 repayable over 24 months at an interest rate of 21.9% p.a. (Fixed). 23 monthly payments of £61.06 and last payment of £55.01. Total amount payable of £1,463.39. Total charge for credit £263.39. Minimum and maximum purchase amount £250 - £10,000. Lender: Klarna Financial Services UK Limited (nr 14290857). T&Cs apply. Pay in 3: Klarna’s Pay in 3 is an unregulated credit agreement. Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. 18+, UK residents only. Subject to status. T&Cs and late fees apply.
Advertisement
Lowest price for Sony NW-WM1ZM2 is £3,299.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Sony NW-WM1ZM2 |
| Brand | Sony |
Product Properties | |
| Colour | Gold |
Camera | |
| Built-In Camera | No |
Audio Features | |
| Equalizer | Yes |
| Music Playback Time | 40.0 h |
Features | |
| Weather Resistant | No |
| Remote Control | No |
| Built-In Speaker | No |
| Voice Recording | No |
Connections | |
| Headphone 3.5mm | 1 |
| 3.5mm (AUX) Out | 1 |
Display | |
| Display Type | TFT, LED |
| Display | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Display Size | 5.0 " |
| Screen Resolution | 1280x720 (HD) |
Storage | |
| Type of Memory Card | microSDHC, microSD, microSDXC, SD |
Tuner | |
| FM Tuner | No |
Memory | |
|---|---|
| Memory Card Included | No |
| Built-In Memory Size | 256 GB |
| Built-In Memory | Yes |
| Memory Type | Flash with Memory Card Support |
Wireless | |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| AirPlay | No |
| AirPlay 2 | No |
Audio | |
| Audio File Formats | WAV, AIFF, WMA, PCM, MP3, FLAC, AAC, DSD, ALAC |
Power Source | |
| Type of Battery | Built-in Battery |
| Battery Technology | Li-Ion |
Measures | |
| Weight | 490.0 g |
| Height | 14.25 cm |
| Depth | 2.1 cm |
| Width | 8.05 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-10-20 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .