Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
.jpg)
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Logitech G Pro Gaming Keyboard KDA GX Brown Tactile (Nordic), so the data shown are historical prices.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Logitech G Pro Gaming Keyboard KDA GX Brown Tactile (Nordic) |
| Brand | Logitech |
Features | |
| Wireless | No |
Measures | |
| Weight | 980.0 g |
| Width | 361.0 mm |
| Cable Length | 1.8 m |
| Depth | 153.0 mm |
| Height/Thickness | 34.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-04-06 |
Product Properties | |
|---|---|
| Connection | USB |
| Mouse Included | No |
| Language (layout) | Nordic |
| Backlight | RGB (multicoloured) |
| Switch | GX Brown |
| Rollable/Foldable | No |
| Type | Gaming Keyboards |
| Numpad | No |
| Colour | White, Black |
| Switch Technology | Mechanical |
| Form Factor | Tenkeyless (TKL) |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .