Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
-Swedish-Black.jpg)
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
*Pay in 24 installments with Klarna, APR 21.90%: Borrowing more than you can afford, or paying late, may make it harder to get credit in the future. Credit subject to status. 18+. UK residents only. A downpayment of 10% or higher may be required. Klarna Financing has a representative 21.9% APR (fixed). Representative example: 21.9% APR representative based on a loan amount of £1200 repayable over 24 months at an interest rate of 21.9% p.a. (Fixed). 23 monthly payments of £61.06 and last payment of £55.01. Total amount payable of £1,463.39. Total charge for credit £263.39. Minimum and maximum purchase amount £250 - £10,000. Lender: Klarna Financial Services UK Limited (nr 14290857). T&Cs apply. Pay in 3: Klarna’s Pay in 3 is an unregulated credit agreement. Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. 18+, UK residents only. Subject to status. T&Cs and late fees apply.
Advertisement
Lowest price for Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac models with Apple silicon (USB‑C) - Swedish Black is £188.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac models with Apple silicon (USB‑C) - Swedish Black |
| Brand | Apple |
Features | |
| Wireless | Yes |
Measures | |
| Weight | 369.0 g |
| Width | 418.7 mm |
| Depth | 114.9 mm |
| Height/Thickness | 10.9 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-10-30 |
Product Properties | |
|---|---|
| Connection | Bluetooth |
| Fits Model | Apple iPad Air 3, Apple iPad 10.2, Apple iPad Mini, Apple iPad Air 6, Apple iPad Mini 5, Apple iPad Pro 13, Apple iPad Air, Apple iPad Mini 6, Apple iPad Pro 12.9, Apple iPad 10.9, Apple iPad Air 5, Apple iPad, Apple iPad Air 4, Apple iPad Air 2, Apple iPad Mini 4, Apple iPad 9.7, Apple iPad Pro 11, Apple iPad Mini 3, Apple iPad Mini 2, Apple iPad Pro 9.7 |
| Mouse Included | No |
| Language (layout) | Swedish |
| Backlight | No |
| Ergonomics | Touchpad |
| Rollable/Foldable | No |
| Type | Standard Keyboards |
| Numpad | Yes |
| Release Year | 2025 |
| Colour | Black |
| Form Factor | Full Size |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .