Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Try flexible payments with
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Case Logic PROPA-114 14" - Black, so the data shown are historical prices.
Product | |
|---|---|
| Product name | Case Logic PROPA-114 14" - Black |
| Brand | Case Logic |
| Type | Computer Bags |
Measures | |
| Weight | 540.0 g |
| Height | 30.0 cm |
| Width | 37.0 cm |
| Depth | 7.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-07-01 |
Product Properties | |
|---|---|
| Pattern | Solid Colour |
| Manufacturer Colour | Black |
| Screen Size | 14.0 " |
| Properties | Laptop/Tablet Compartment, Inner Pocket |
| Target Group | Unisex |
| Colour | Black |
| Volume | 10.0 L |
| Material | Polyester |
| Carrying Style | Top Handle, Detachable Shoulder Strap |
| Closure | Zipper |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .