Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You use a magnetic lock to close this bag. Maybe not a good choice if you prefer lots of colour choices, but it does come in black.
Try flexible payments with
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Coach Dempsey Carryall - Gold/Black, so the data shown are historical prices.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Coach Dempsey Carryall - Gold/Black |
| Brand | Coach |
| Type | Crossbody Bags |
Measures | |
| Handle Drop | 13.3 cm |
| Height | 22.2 cm |
| Width | 29.2 cm |
| Depth | 12.7 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-01-09 |
Product Properties | |
|---|---|
| Pattern | Solid Colour |
| Manufacturer Colour | Gold/Black |
| Hardware Colour | Gold/Brass |
| Properties | Inner Pocket |
| Colour | Black |
| Material | Leather |
| Carrying Style | Top Handle, Detachable Shoulder Strap |
| Closure | Magnetic Lock |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .