Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Ecoflow EFSOLAR400W |
| Brand | Ecoflow |
| Type | Solar Panels |
Measures | |
| Depth | 25.4 mm |
| Weight | 12.7 kg |
| Width | 2365.0 mm |
| Height | 1059.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-10-27 |
Product Properties | |
|---|---|
| Power | 400.0 W |