Ryobi RRS1200-K
Ryobi RRS1200-K
Compare
Reciprocating Saw, 5.25kg
Popularity
453
in
Reciprocating Saws
There are no shops that sell this product at the moment
Product details
Features
Product
Product nameRyobi RRS1200-K
BrandRyobi
TypeReciprocating Saws
Product Properties
1200 W
No Load Stroke Rate (min)0 bps
ColourBlack
Power Source
Power SourceAC Mains
Voltage230.0 V
Features
200.0 mm
Dust bagNo
Included AccessoriesSaw Blade
20.0 mm