Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Pie Dish, Dishwasher Safe, Round Colour: Brown Weight: 965 g
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for FDB Møbler V36 Ildpot Pie Dish 29.5 cm is £75.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | FDB Møbler V36 Ildpot Pie Dish 29.5 cm |
| Brand | FDB Møbler |
| Type | Pie Dishes |
Measures | |
| Diameter | 29.5 cm |
| Height | 4.8 cm |
| Weight | 965.0 g |
Product Properties | |
|---|---|
| Features | Dishwasher Safe |
| Colour | Brown |
| Shape | Round |
| Set | No |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-08 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .