Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Baking Stone, Stoneware Colour: Beige Weight: 1700 g
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Honey Can Do Pizza Baking Stone 35.6 cm is £26.64. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Honey Can Do Pizza Baking Stone 35.6 cm |
| Brand | Honey Can Do |
| Type | Baking Stones |
Measures | |
| Diameter | 35.6 cm |
| Height | 1.1 cm |
| Weight | 1700.0 g |
Product Properties | |
|---|---|
| Material | Stoneware |
| Colour | Beige |
| Temperature (max) | 260.0 °C |
| Set | No |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-17 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .