Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Müller Licht 10035542 LED Lamps 2.2W E27 is £3.89. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Müller Licht 10035542 LED Lamps 2.2W E27 |
| Brand | Müller Licht |
| Type | LED Lamps |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
Power Source | |
| Voltage | 240.0 V |
Measures | |
| Height | 105.0 mm |
| Diameter | 60.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-09-28 |
Product Properties | |
|---|---|
| Temperature (K) | 2700 |
| Colour Rendering Index (CRI) | 80 |
| Socket | E27 |
| Life | 15000 h |
| Energy Class | A |
| Colour/Finish | Warm White |
| Power | 2.2 W |
| Lumens | 470.0 |
| Beam Angle | 320.0 ° |
| Shape | Globe |
| Light Bulbs Included | 1 pack |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .