Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

High-Intensity Discharge Lamp, Dimmerable, Temperature (K): 2000, Life: 20000 h
Try flexible payments with
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling LEDVANCE NAV-TS Spuer 4Y High-Intensity Discharge Lamp 150W RX7s-24, so the data shown are historical prices.
Product | |
|---|---|
| Product name | LEDVANCE NAV-TS Spuer 4Y High-Intensity Discharge Lamp 150W RX7s-24 |
| Brand | LEDVANCE |
| Type | High-Intensity Discharge Lamps |
Power Source | |
| Voltage | 97.0 V |
Measures | |
| Height | 138.0 mm |
| Diameter | 23.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2020-07-02 |
Product Properties | |
|---|---|
| Temperature (K) | 2000 |
| Colour Rendering Index (CRI) | 25 |
| Life | 20000 h |
| Power | 150.0 W |
| Lumens | 15000.0 |
| Properties | Dimmerable |
| Light Bulbs Included | 1 pack |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .