• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Dulux Simply Refresh Feature Ceiling Paint, Wall Paint Ink Well 1.25L

Dulux Simply Refresh Feature Ceiling Paint, Wall Paint Ink Well 1.25L

Compare
Matte

·

Popularity

22178

in

Paint
From 3 payments of £7.83/mo. with

Dulux

Dulux Simply Refresh Feature Wall Ink Well, 1.25L
2-5 days
£23.50

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Denim Drift Ceiling Paint, Wall Paint Denim Drift 2.5L
Trending
Dulux Denim Drift Ceiling Paint, Wall Paint Denim Drift 2.5L
£25
£10.00/L
Johnstones Matt Ceiling Paint, Wall Paint Aqua 2.5L
Johnstones Matt Ceiling Paint, Wall Paint Aqua 2.5L
£15.89
£6.36/L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Mineral Mist 2.5L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Mineral Mist 2.5L
£26.99
£10.80/L
Dulux Easycare Bathroom Soft Sheen Wall Paint, Ceiling Paint Mineral Mist 2.5L
Dulux Easycare Bathroom Soft Sheen Wall Paint, Ceiling Paint Mineral Mist 2.5L
£25.99
£10.40/L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue 5L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue 5L
£29.55
£5.91/L
Farrow & Ball Estate No.289 Ceiling Paint, Wall Paint Inchyra Blue 2.5L
Farrow & Ball Estate No.289 Ceiling Paint, Wall Paint Inchyra Blue 2.5L
£59
£23.60/L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue,Carrie,Moonlight Bay 2.5L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powder Blue,Carrie,Moonlight Bay 2.5L
£18.85
£7.54/L

Product details

Lowest price for Dulux Simply Refresh Feature Ceiling Paint, Wall Paint Ink Well 1.25L is £23.50. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameDulux Simply Refresh Feature Ceiling Paint, Wall Paint Ink Well 1.25L
BrandDulux
TypeWall Paint, Ceiling Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2022-08-18

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Manufacturer ColourInk Well
Volume1.25 L
Gloss LevelsMatte
ColourBlue

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.