• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Dulux Matt Tester Paint Malt Chocolate Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L
Trending

Dulux Matt Tester Paint Malt Chocolate Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L

Compare
Matte

·

Popularity

2059

in

Paint
From 3 payments of £0.83/mo. with
AD

From OnBuy

Dulux Emulsion Tester Malt Chocolate 30Ml

Free shipping, 2-6 days
£4.44

Freshlick

Dulux Walls and Ceilings Matt Paint, Malt Chocolate 30ml Sample

Lowest price

·£4.95 shipping
£2.59

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
£26.86
£10.74/L
Dulux Vinyl Matt Pale Walnut 5l Wall Paint, Ceiling Paint 5L
Dulux Vinyl Matt Pale Walnut 5l Wall Paint, Ceiling Paint 5L
£68
£13.60/L
Dulux Easycare Washable & Tough Malt Chocolate Tester Paint Ceiling Paint, Wall Paint 0.03L
Trending
Dulux Easycare Washable & Tough Malt Chocolate Tester Paint Ceiling Paint, Wall Paint 0.03L
£2.54
£84.67/L
Dulux Easycare Wall Paint, Ceiling Paint Just Walnut 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint, Ceiling Paint Just Walnut 2.5L
£27.16
£10.86/L
Johnstones Silk Wall Paint, Ceiling Paint Mocha 2.5L
Trending
Johnstones Silk Wall Paint, Ceiling Paint Mocha 2.5L
£16.65
£6.66/L
Johnstones Matt Ceiling Paint, Wall Paint Mocha 2.5L
Johnstones Matt Ceiling Paint, Wall Paint Mocha 2.5L
£16.99
£6.80/L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powdered Clay 2.5L
Crown Breatheasy Wall Paint, Ceiling Paint Powdered Clay 2.5L
£18.85
£7.54/L

Product details

Lowest price for Dulux Matt Tester Paint Malt Chocolate Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L is £2.59. This is currently the cheapest offer among 7 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameDulux Matt Tester Paint Malt Chocolate Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L
BrandDulux
TypeWall Paint, Ceiling Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2022-08-28

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Volume0.03 L
Gloss LevelsMatte
ColourBrown
Tinting TypePre-mixed paint

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.