• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Ronseal Ultimate Protection Decking Stain Slate

Ronseal Ultimate Protection Decking Stain Slate

Compare
Wood, Wood Decking

·

Popularity

1293

in

Paint
From 3 payments of £9.99/mo. with
AD

From OnBuy

Ronseal Ultimate Protection Decking Stain Slate 2.5 litre 39122

Free shipping, 2-6 days
£36.25

Decorating Centre Online

Ronseal Ultimate Protection Decking Stain

Lowest price

·£3.95 shipping, Tomorrow
£29.99

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Cuprinol Anti Slip Decking Woodstain City Stone 2.5L
Cuprinol Anti Slip Decking Woodstain City Stone 2.5L
£22.96
£9.18/L
Ronseal Ultimate Protection Decking Wood Paint Slate 5L
Ronseal Ultimate Protection Decking Wood Paint Slate 5L
£55
£11.00/L
Cuprinol Anti-Slip Decking Woodstain Urban Slate 2.5L
Cuprinol Anti-Slip Decking Woodstain Urban Slate 2.5L
£20.39
£8.16/L
Ronseal Ultimate Protection Decking Woodstain Charcoal 5L
Trending
Ronseal Ultimate Protection Decking Woodstain Charcoal 5L
£53
£10.60/L
Ronseal Ultimate Protection Deck Wood Paint Charcoal 5L
Ronseal Ultimate Protection Deck Wood Paint Charcoal 5L
£55
£11.00/L
Ronseal Ultimate Protection Decking Wood Protection Sage 5L
Ronseal Ultimate Protection Decking Wood Protection Sage 5L
£63.04
£12.61/L
Ronseal Ultimate Protection Deck Wood Paint Sage 2.5L
Trending
Ronseal Ultimate Protection Deck Wood Paint Sage 2.5L
£32.99
£13.20/L

Product details

Lowest price for Ronseal Ultimate Protection Decking Stain Slate is £29.99. This is currently the cheapest offer among 10 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRonseal Ultimate Protection Decking Stain Slate
BrandRonseal

Additional Info

Created at PriceRunner2022-11-17

Product Properties

Indoor/Outdoor UseOutdoor
Application SurfaceWood, Wood Decking
ColourGrey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.