• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rustins Quick Dry Clear Varnish Wood Protection

Rustins Quick Dry Clear Varnish Wood Protection

Compare
Wood

·

Popularity

3073

in

Paint
From 3 payments of £7.33/mo. with
AD

From OnBuy

Rustins Quick Dry Outdoor Clear Varnish Matt 1 Litre

Free shipping, 2-6 days
£25.00

Wickes

Rustins Quick Dry Outdoor Matt Varnish - Clear - 1L

Lowest price

·£5.00 shipping
£22.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
£12.99
£2.60/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Autumn Gold 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Autumn Gold 5L
£14.49
£2.90/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Forest Green 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Forest Green 5L
£12.99
£2.60/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Black 9L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Black 9L
£12.99
£1.44/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Forest Oak 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Forest Oak 5L
£12.99
£2.60/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Delicate Pine 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Delicate Pine 5L
£12.99
£2.60/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint, Woodstain, Wood Protection Rich Cedar 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint, Woodstain, Wood Protection Rich Cedar 5L
£14.49
£2.90/L

Product details

Lowest price for Rustins Quick Dry Clear Varnish Wood Protection is £22.00. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRustins Quick Dry Clear Varnish Wood Protection
BrandRustins
TypeWood Protection

Product Properties

Application SurfaceWood

Additional Info

Created at PriceRunner2022-11-28

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.