• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Rectory 217 2.5L

Farrow & Ball Rectory 217 2.5L

Compare

·

Popularity

4584

in

Paint
From 3 payments of £28.33/mo. with
AD

From Farrow & Ball

Farrow & Ball Rectory Red 2.5 L Modern Eggshell No. 217

£4.50 shipping, 3-5 days
£88.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Rectory Red No.217

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£85.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Ronseal Diamond Hard Floor Paint 2.5L
Trending
Ronseal Diamond Hard Floor Paint 2.5L
£32.20
£12.88/L
Ronseal Diamond Hard Doorstep Concrete Paint Tile Red 0.25L
Ronseal Diamond Hard Doorstep Concrete Paint Tile Red 0.25L
£10.08
£40.32/L
Hammerite Ultima Metal Paint Smooth Red 0.75L
Hammerite Ultima Metal Paint Smooth Red 0.75L
£26.33
£35.11/L
Dulux Easycare Washable & Tough Emulsion Decadent Damson Wall Paint Decadent Damson 2.5L
Dulux Easycare Washable & Tough Emulsion Decadent Damson Wall Paint Decadent Damson 2.5L
£26
£10.40/L
Crown Matt Emulsion Paint Always Wall Paint Always Orchid 2.5L
Crown Matt Emulsion Paint Always Wall Paint Always Orchid 2.5L
£18.85
£7.54/L
Crown Matt Emulsion Paint Wall Paint Rhubarb Rose 2.5L
Crown Matt Emulsion Paint Wall Paint Rhubarb Rose 2.5L
£18.85
£7.54/L
Ronseal Garden Wood Paint 0.75L
Ronseal Garden Wood Paint 0.75L
£10.49
£13.99/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Rectory 217 2.5L is £85.00. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Rectory 217 2.5L
BrandFarrow & Ball

Additional Info

Created at PriceRunner2023-09-23

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Volume2.5 L
ColourRed

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.