• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Manor 2.5L

Farrow & Ball Manor 2.5L

Compare

·

Popularity

4958

in

Paint
From 3 payments of £28.33/mo. with
AD

From Farrow & Ball

Farrow & Ball Manor House Gray 2.5 L Modern Eggshell No. 265

£4.50 shipping, 3-5 days
£88.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Manor House Gray No.265

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£85.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Quick Dry Wood Paint, Metal Paint Polished Pebble 0.75L
Dulux Quick Dry Wood Paint, Metal Paint Polished Pebble 0.75L
£16.99
£22.65/L
Dulux Quick Dry Metal Paint Perfectly Taupe 0.75L
Trending
Dulux Quick Dry Metal Paint Perfectly Taupe 0.75L
£19.26
£25.68/L
Farrow & Ball Modern Wood Paint, Metal Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Wood Paint, Metal Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Modern Oxford Stone No.264 Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Oxford Stone No.264 Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Farrow & Ball Modern Brassica No.271 Eggshell 750Ml Metal Paint, Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Modern Brassica No.271 Eggshell 750Ml Metal Paint, Wood Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L
Rustins Quick Dry All Surface All Purpose Wood Paint, Metal Paint Grey 0.25L
Rustins Quick Dry All Surface All Purpose Wood Paint, Metal Paint Grey 0.25L
£7.85
£31.40/L
Farrow & Ball Modern De Nimes No.299 Eggshell 2.5L Metal Paint, Wood Paint
Trending
Farrow & Ball Modern De Nimes No.299 Eggshell 2.5L Metal Paint, Wood Paint
£85

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Manor 2.5L is £85.00. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Manor 2.5L
BrandFarrow & Ball
TypeMetal Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-09-23

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Volume2.5 L
Gloss LevelsSatin
ColourGrey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.