• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Modern Eggshell Mixed Colour 2003 Pointing Wood Paint

Farrow & Ball Modern Eggshell Mixed Colour 2003 Pointing Wood Paint

Compare
Wood

·

Popularity

4923

in

Paint
From 3 payments of £45.66/mo. with
AD

From Farrow & Ball

Farrow & Ball Pointing 5 L Modern Eggshell No. 2003

Free shipping, 3-5 days
£141.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball Pointing No.2003

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£137.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
£27.50
£11.00/L
Zinsser B-I-N Aqua Wood Paint 5L
Trending
Zinsser B-I-N Aqua Wood Paint 5L
£111.89
£22.38/L
Crown Trade Fastflow Quick Dry Wood Paint 2.5L
Trending
Crown Trade Fastflow Quick Dry Wood Paint 2.5L
£28.99
£11.60/L
Farrow & Ball Modern Joa's No.226 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Joa's No.226 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
Dulux 0528861 Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
Trending
Dulux 0528861 Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
£16.98
£22.64/L
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Lead Wood Paint 0.75L
Trending
Dulux Trade Heritage Eggshell Paint Lead Wood Paint 0.75L
£26.71
£35.61/L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
Farrow & Ball Estate No.2005 Wood Paint, Ceiling Paint, Wall Paint, Concrete Paint, Floor Paint All White 5L
£100
£20.00/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Modern Eggshell Mixed Colour 2003 Pointing Wood Paint is £137.00. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Modern Eggshell Mixed Colour 2003 Pointing Wood Paint
BrandFarrow & Ball
TypeWood Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-09-28

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume5.0 L
Gloss LevelsSatin
Application SurfaceWood
ColourWhite

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.