• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Rangwali 296 Estate Emulsion

Farrow & Ball Rangwali 296 Estate Emulsion

Compare

·

Popularity

4908

in

Paint
From 3 payments of £33.33/mo. with
AD

From Farrow & Ball

Farrow & Ball Rangwali 5 L Estate Emulsion No. 296

Free shipping, 3-5 days
£103.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Rangwali No.296

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£100.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint Caramel Latte 2.5L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint Caramel Latte 2.5L
£25.99
£10.40/L
Zinsser B-I-N Wall Paint 1L
Zinsser B-I-N Wall Paint 1L
£23.99
£23.99/L
Dulux Easycare Wall Paint Pure Brilliant White 5L
Dulux Easycare Wall Paint Pure Brilliant White 5L
£34.79
£6.96/L
Dulux Easycare Wall Paint Natural Hessian 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Natural Hessian 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint, Ceiling Paint Pure Brilliant White 2.5L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint, Ceiling Paint Pure Brilliant White 2.5L
£22.49
£9.00/L
Dulux Easycare Washable & Tough Wall Paint Overtly Olive 2.5L
Dulux Easycare Washable & Tough Wall Paint Overtly Olive 2.5L
£27.16
£10.86/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Rangwali 296 Estate Emulsion is £100.00. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Rangwali 296 Estate Emulsion
BrandFarrow & Ball
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-09-28

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume5.0 L
Gloss LevelsMatte
ColourPink, Beige, Rose Gold, Red, Grey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.