• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Setting Plaster 231 Estate Emulsion Wall Paint

Farrow & Ball Setting Plaster 231 Estate Emulsion Wall Paint

Compare
Matte

·

Popularity

2428

in

Paint
From 3 payments of £33.33/mo. with
AD

From Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Setting Plaster No.231

Free shipping, Tomorrow
£100.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Setting Plaster No.231

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£100.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Light + Space Wall Paint Spring Rose 2.5L
Dulux Light + Space Wall Paint Spring Rose 2.5L
£33
£13.20/L
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£20.99
£8.40/L
Farrow & Ball Modern Calamine No.230 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Calamine No.230 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Naperon 5 L Modern Emulsion Paint Pink Wall Paint 5L
Farrow & Ball Naperon 5 L Modern Emulsion Paint Pink Wall Paint 5L
£108
£21.60/L
Farrow & Ball Modern No.203 Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern No.203 Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Estate Matt No.2006 Ceiling Paint, Wall Paint Great White 2.5L
Farrow & Ball Estate Matt No.2006 Ceiling Paint, Wall Paint Great White 2.5L
£59
£23.60/L
Farrow & Ball Estate No.203 Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Estate No.203 Matt Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£59
£23.60/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Setting Plaster 231 Estate Emulsion Wall Paint is £100.00. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Setting Plaster 231 Estate Emulsion Wall Paint
BrandFarrow & Ball
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-09-28

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume5.0 L
Gloss LevelsMatte
ColourPink

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.