• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball 2003 Estate Ceiling Paint, Wall Paint

Farrow & Ball 2003 Estate Ceiling Paint, Wall Paint

Compare
Matte

·

Popularity

4865

in

Paint
From 3 payments of £33.33/mo. with
AD

From Decorating Centre Online

Farrow & Ball Pointing No.2003

Free shipping, Tomorrow
£100.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball Pointing No.2003

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£100.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint, Ceiling Paint Pure Brilliant White 2.5L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint, Ceiling Paint Pure Brilliant White 2.5L
£22.49
£9.00/L
Farrow & Ball Estate No.2005 Ceiling Paint, Wall Paint All White 2.5L
Trending
Farrow & Ball Estate No.2005 Ceiling Paint, Wall Paint All White 2.5L
£59
£23.60/L
Dulux Easycare Washable & Tough Timeless Tester Paint Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L
Dulux Easycare Washable & Tough Timeless Tester Paint Wall Paint, Ceiling Paint 0.03L
£2.54
£84.67/L
Dulux Easycare Washable & Tough White Tester Paint Ceiling Paint, Wall Paint 0.03L
Dulux Easycare Washable & Tough White Tester Paint Ceiling Paint, Wall Paint 0.03L
£2.54
£84.67/L
Johnstone's Johnstones Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Johnstone's Johnstones Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£16.99
£6.80/L
Farrow & Ball Modern Emulsion Paint Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Emulsion Paint Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Lichen 19 Estate Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint
Farrow & Ball Lichen 19 Estate Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint
£100
£20.00/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball 2003 Estate Ceiling Paint, Wall Paint is £100.00. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball 2003 Estate Ceiling Paint, Wall Paint
BrandFarrow & Ball
TypeWall Paint, Ceiling Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-09-28

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume5.0 L
Gloss LevelsMatte
ColourWhite

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.