• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Cornforth 228 Estate Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint

Farrow & Ball Cornforth 228 Estate Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint

Compare
Matte

·

Popularity

4848

in

Paint
From 3 payments of £33.33/mo. with
AD

From Farrow & Ball

Farrow & Ball Cornforth White 5 L Estate Emulsion No. 228

Free shipping, 3-5 days
£103.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Cornforth White No.228

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£100.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Estate Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint
Farrow & Ball Estate Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint
£100
£20.00/L
Farrow & Ball Modern Emulsion Colour 201 Shaded Wall Paint, Ceiling Paint 5L
Farrow & Ball Modern Emulsion Colour 201 Shaded Wall Paint, Ceiling Paint 5L
£108
£21.60/L
Farrow & Ball Estate Emulsion Mixed Colour 275 Purbeck Stone Ceiling Paint, Wall Paint
Farrow & Ball Estate Emulsion Mixed Colour 275 Purbeck Stone Ceiling Paint, Wall Paint
£100
£20.00/L
Farrow & Ball Estate Ammonite No.274 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Farrow & Ball Estate Ammonite No.274 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
Farrow & Ball Estate No.4 Ceiling Paint, Wall Paint Old White 5L
Farrow & Ball Estate No.4 Ceiling Paint, Wall Paint Old White 5L
£100
£20.00/L
Farrow & Ball Shadow White 282 Modern Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Shadow White 282 Modern Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£108
£43.20/L
Farrow & Ball Shaded 201 Estate Wall Paint, Ceiling Paint
Farrow & Ball Shaded 201 Estate Wall Paint, Ceiling Paint
£100
£20.00/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Cornforth 228 Estate Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint is £100.00. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Cornforth 228 Estate Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint
BrandFarrow & Ball
TypeWall Paint, Ceiling Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-09-28

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume5.0 L
Gloss LevelsMatte
ColourWhite, Beige, Grey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.