• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rustins Quick Dry Coloured Varnish

Rustins Quick Dry Coloured Varnish

Compare
Wood

·

Popularity

1361

in

Paint
From 3 payments of £13.33/mo. with
AD

From OnBuy

Rustins AFDO2500 Quick Dry Coloured Floor Varnish Dark Oak 2.5 Litre

Free shipping, 2-6 days
£48.04

Amazon

Rustins Floor Varnish Dark Oak 2.5L Satin- Fast-Drying Floor Protection for Interior Wood – Easy Application with Tough, Long-Lasting Finish

Lowest price

·Free shipping
£39.99

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Sadolin Extra Durable Woodstain, Wood Paint 5L
Trending
Sadolin Extra Durable Woodstain, Wood Paint 5L
£81.67
£16.33/L
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Hessian Wood Paint Hessian 0.75L
Rust-Oleum Kitchen Cupboard Paint Hessian Wood Paint Hessian 0.75L
£25
£33.33/L
Sadolin Classic Wood Protection Teak 1L
Sadolin Classic Wood Protection Teak 1L
£19.96
£19.96/L
Rustins Wood Dye Woodstain Light Oak 0.75L
Trending
Rustins Wood Dye Woodstain Light Oak 0.75L
£6.82
£9.09/L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
£8.20
£32.80/L
Ronseal Diamond Hard Protection Walnut 0.75L Wood Protection Walnut
Ronseal Diamond Hard Protection Walnut 0.75L Wood Protection Walnut
£15.91
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection Antique Pine 0.25L
Trending
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection Antique Pine 0.25L
£7.96
£31.84/L

Product details

Lowest price for Rustins Quick Dry Coloured Varnish is £39.99. This is currently the cheapest offer among 8 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRustins Quick Dry Coloured Varnish
BrandRustins

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Application SurfaceWood
ColourBrown

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.