• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Powder 204

Farrow & Ball Powder 204

Compare

·

Popularity

4631

in

Paint
From 3 payments of £35.00/mo. with
AD

From Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Pale Powder No.204

Free shipping, Tomorrow
£108.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Pale Powder No.204

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£108.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
£19.99
£8.00/L
Farrow & Ball Dead Flat Vardo 288 Turquoise 2.5L
Trending
Farrow & Ball Dead Flat Vardo 288 Turquoise 2.5L
£69.99
£28.00/L
Farrow & Ball Modern No.288 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern No.288 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Estate No.204 Wall Paint, Ceiling Paint Pale Powder 2.5L
Trending
Farrow & Ball Estate No.204 Wall Paint, Ceiling Paint Pale Powder 2.5L
£59
£23.60/L
Farrow & Ball Modern Teresa No.236 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern Teresa No.236 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Estate No.288 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Estate No.288 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£59
£23.60/L
Farrow & Ball Estate No.236 Ceiling Paint, Wall Paint Teresa's Green 5L
Trending
Farrow & Ball Estate No.236 Ceiling Paint, Wall Paint Teresa's Green 5L
£100
£20.00/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Powder 204 is £108.00. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Powder 204
BrandFarrow & Ball

Product Properties

ColourBlue, Green, Turquoise

Additional Info

Created at PriceRunner2023-11-25

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.