• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
GoodHome Durable Santa Fe Paint Tester
Trending

GoodHome Durable Santa Fe Paint Tester

Compare
Wood, Metal, Matte

·

Popularity

6172

in

Paint
From 3 payments of £0.78/mo. with
AD

From B&Q

GoodHome Tough & Durable Santa Fe Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 50Ml Tester Pot - Santa fe - One Size

£6.00 shipping
£2.35

Trade Point

GoodHome Tough & Durable Santa Fe Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 50Ml Tester Pot - Santa fe - One Size

Lowest price

£2.35

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
Dulux Quick Dry Gloss Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
Dulux Quick Dry Gloss Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
£12.17
£16.23/L
Crown Easyclean Tough & Paint Picnic Basket Wall Paint Picnic Basket 2.5L
Crown Easyclean Tough & Paint Picnic Basket Wall Paint Picnic Basket 2.5L
£28
£11.20/L
Dulux Trade Vinyl Matt Wall Paint, Ceiling Paint Brilliant White 7.5L
Dulux Trade Vinyl Matt Wall Paint, Ceiling Paint Brilliant White 7.5L
£31.19
£4.16/L
Johnstone's Trade Covaplus Vinyl Emulsion Wall Paint Brilliant White 10L
Johnstone's Trade Covaplus Vinyl Emulsion Wall Paint Brilliant White 10L
£41.99
£4.20/L
Zinsser Perma-White Wood Paint White 1L
Zinsser Perma-White Wood Paint White 1L
£17.89
£17.89/L
Johnstones Washable Tough Wall Paint Forest Stroll 2.5L
Trending
Johnstones Washable Tough Wall Paint Forest Stroll 2.5L
£23.50
£9.40/L

Product details

Lowest price for GoodHome Durable Santa Fe Paint Tester is £2.35. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameGoodHome Durable Santa Fe Paint Tester
BrandGoodHome

Additional Info

Created at PriceRunner2023-12-19

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Gloss LevelsMatte
Application SurfaceWood, Metal

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.