• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lick Greige 02 Emulsion 2.5L

Lick Greige 02 Emulsion 2.5L

Compare
Top Coating, Matte

·

Popularity

19650

in

Paint
From 3 payments of £13.66/mo. with
AD

From B&Q

Lick Greige 02 Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£41.00

B&Q

Lick Greige 02 Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£41.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 5L
£46
£9.20/L
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
£14.05
£2.81/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
£12.99
£2.60/L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint Caramel Latte 2.5L
Dulux Easycare Kitchen Wall Paint Caramel Latte 2.5L
£25.99
£10.40/L
Zinsser Perma Wall Paint White 2.5L
Zinsser Perma Wall Paint White 2.5L
£30.99
£12.40/L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
£9.42
£1.88/L

Product details

Lowest price for Lick Greige 02 Emulsion 2.5L is £41.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.

Features

Product

Product nameLick Greige 02 Emulsion 2.5L

Additional Info

Created at PriceRunner2024-01-23

Product Properties

Volume2.5 L
Primer/Top Coating/SprayTop Coating
Gloss LevelsMatte

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.